העגלה שלי

בגדי ילדים בגבעתיים

בגדי ילדים הם כוללים מגוון רחב של סוגים וסגנונות בהתאם לסגנון הילד וההעדפות שלו.

ישנם בגדי ילדים חגיגיים, בגדי ילדים ליום יום וכן אביזרים משלימים לכל גיל הכוללים תיקים, צעיפים, גרבים, גרביונים ועוד.

מגוון אקססוריז מדהימים להשלמת לוק מלא.

התאימו לכל ילד את הלוק המושלם בעבורו.

לכל ילד מגיע להתהדר בסגנון מעניין ומיוחד ובבגדים נוחים ואיכותיים. אצלנו תמצאו מגוון רחב מאד של בגדי ילדים, מגיל ינקות ועד לגיל ההתבגרות.

הבגדים שלנו מסודרים בקטגוריות על פי גיל ומין כך יש יהיה לכם קל להתמצא במגוון הרחב של הבגדים שהתאמנו לאקלים הארץ ישראלי שלנו פה. ישנן מספר קולקציות מתחדשות ומתחלפות ומגוון רחב של התאמות על פי גיל, סנטימטר ומשקל הילד.

סיפורה של אמא שעקבה אחר התשוקה שלה והשיקה את האתר שתמיד חלמה עליו. בשנת 2000, בעלת החנות האינטרנטית שלנו לבגדי ילדים הבינה שעולם האופנה לילדים ולתינוקות זועק ליעד מדהים לכל סגנון, ויצאה להשיק את המסחר האלקטרוני שלה להורים לילדים. אתר שהיה שיקי, חדשני ומעורר השראה – משהו אחר לאמהות האופנתיות בכל רחבי הארץ והעולם. החלום שלה היה להציע את הבגדים היפים ביותר, המותגים הנחשקים והקולקציות האחרונות שאוצרו כולם בעין מומחה וזהות חזותית ייחודית ומודרנית. בקיצור, אתר שיהיה בו פאשניסטיות שמתאהבות במיני סטייל!

בגדי ילדים מישראל באהבה

המטרה של חנות הבגדים שלנו עכשיו, 20  שנים לאחר הקמתה? להמשיך ולהציע את מותגי הילדים הכי חמודים ושיקוניים וחזון חדש ומרענן על אופנה, תמיד להישאר לפני העקומה. פריטי מעצבים מתוויות צרפתיות ובינלאומיות, קטעי הוט קוטור ואוספי קפסולות במהדורה מוגבלת, מיני-מיי נראים ישר מהמסלול ושמות אופנה גדולים וקטנים כאחד … לחנות שלנו יש משהו לכולם! מיטב אופנת הילדים והתינוקות עם ניחוח של נגיעה צרפתית ישראליחת', אך גם מגזין אופנה מקוון, אוצר אמיתי של רעיונות והשראה לאמהות הידועות, שלא לדבר על קהילה נהדרת של מעריצים בפייסבוק שלנו, בו תוכלו לראות את הישראלים הקטנים לובשים את מיטב הבגדים שלנו ונהנים מאיכות ללא תחרות ועיצוב מדהים וייחודי.