העגלה שלי

בגדי ילדים בתל אביב

הבגדים הם המראה הראשונית של אופי הילד ולכן חשוב להתאים אותם לאופי הילד ולהתנהגות שלו כך שירגש בנות בבגדיו. 

נסו להתאים את הבגדים לאופי הילד ולמזג שלו על מנת לסייע לו להביע את עצמו בצורה שלמה ומכלילה.

יש המון דרכים שניתן לסייע לילד להביע את עצמו באמצעות הלבוש שלו. לכן התאמנו מגוון סגנונות ייחודיים לילד הישראלי, שמתאימים לו על פי עונות השנה השונות: בגדים קלים ונוחים בקיץ ובגדים ארוכים ומחממים בחורף. אל עונות המעבר התאמנו מגוון בדים נושמים ודקים שיתאימו לשינויי מזג האוויר. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב מאד של פירטי לבוש מעניינים ומרגשים שיתנו לילדכם את התחושה הטובה ביותר בעת לבישת הבגד. בכל אזור במדינה יש מזג אוויר שמתאפיין על פי האזור, התאימו את הבגדים לפי הטמפרטורות הנהוגות בעונה. 

ילדים זקוקים לבגדים נוחים ולבדים עמידים. 

בגדי ילדים בתל אביב בהתאם לחום המקומי

הבגדים שעיצבנו בהתאם למזג האוויר ובהתאם לעונה מבטיחים איכות ללא תחרות עם עיצובים שהילדים אוהבים. ומהניסיון שלנו גם ההורים. 

כל הורה רוצה שילדו יתהדר בבגדים יפים שיהיו גם נוחים וגם איכותיים. אצלנו תמצאו את השילוב המושלם של איכות מושלמת ונראות נהדרת. ‏כמובן שאנו משלבים חומרי גלם איכותיים למדי כדי להבטיח איכות ונוחות מקסימלית. שילוב הכותנה בכל הבגדים חשוב לנו במיוחד כיוון שהכותנה הטבעית והאורגנית בה אנו משתמשים איכותית במיוחד ומבטיחה נוחות בלבישתה. 

החשיבות של הכותנה בתעשיית האופנה הוכרה עוד לפני שנים. הכותנה מהווה את החומר הטבעי הנוח והבריא ביותר ללבישה וידועה בסגולותיה.

הבגדים בעמידות גבוהה

ישנם ילדים בודדים שיודעים לשמור על בגדיהם במסגרת היום יומית בגן או בבית הספר וילדים אחרים שקצת יותר קשה להם לשמור על איכות הבגד, לכן, אנחנו תמיד חושבים על כל ומתאימים את הבגדים שיהיו בעמידות גבוהה במיוחד עבור המשחקים והפעילויות של ילדיכם. איכות ועמידות גבוה לבגדים לילדים שלכם.

החל מבגדים קלאסיים ומסורתיים ועד לעיצובים שובבים וחדישים

מגוון מרגש ומגוון של מותגי אופנה ובגדי ספורט בינלאומיים, לצד צעצועים