העגלה שלי

בגדי ילדים רמת גן

בגדי ילדים ממותגי על לצד בגדים ליום יום, תנו לילד להתפלש בגואש ולשחק בחול מבלי שתחשבו על הרס הבגד. ילדים צריכים להתנסות בחיים מלאי צבע וצורות.

עם ההתפתחויות העכשוויות בנוגע למשבר COVID-19, אנו רוצים לשלוח את מחשבותינו לכל מי שנמנה עם הקהילה ברמת גן, לקוחות שלנו, בתקווה שכולכם תישארו בריאים ומלאי חיות וצבעוניות.

לחוצים לגבי המשלוח?

אנו מבקשים גם להרגיע אתגם כי אנו ממלאים בקפידה אחר עצות ארגון הבריאות העולמי והנחיות הרשויות המקומיות בכדי לוודא שאנו שומרים על תקני ההיגיינה והבטיחות הגבוהים ביותר. הבריאות והבטיחות של העובדים, הלקוחות והשותפים שלנו הם בראש סדר העדיפויות שלנו.

שימו לב כי המחסן שלנו אוטומטי לחלוטין וכי להזמנתכם יהיה קשר אנושי מינימלי רק במהלך המשלוח. הצוות שלנו והשותפים שלנו מקפידים על שגרות היגיינה קפדניות בכל עת.

נאלצנו לבצע שינויים קלים בלוחות הזמנים למסירה, אך תוכל למצוא את תאריך המסירה הצפוי כשתגיע לקופה. למרות ההתפתחויות האחרונות אנו פתוחים לעסקים כרגיל ועובדים קשה כדי לספק הזמנות בשיהוי מינימלי.

שירות הלקוחות שלנו שמח לענות על כל חשש או פנייה. אל תהסס לבקש כל בקשה.

נעבור את זה ביחד!

גם תחפושות לילדים מכבבות אצלנו

הגעתם למקום הנכון עבור המבחר הגדול והטוב ביותר של תחפושות לפורים לילדים! יש לנו את הסגנונות הפופולריים ביותר עבור ילדים וילדות כאן ! לחלופין, אם בחירת התלבושות של ילדכם אינה בדיוק מה שציפיתם, קראו את מדריך התחפושות לילדים שלנו כדי לתת לכם עוד כמה רעיונות נהדרים לתחפושת לילדים! בהתבסס על כל תחפושות הפופולריות והייחודיות ביותר לילדים, המבחר שלנו לא יאכזב! תהיו בטוחים שהתחפושות מאושרות ובטוחות עשויות ממגוון אביזרים וחומרים בטוחים לשימוש ילדים.  אנחנו המשאב המקוון של דיסני, מלחמת הכוכבים, כל מה שאתה יכול לחשוב על תרבות הפופ לכל תחפושות , פעוטות, תחפושות לתינוקות, ילדים גדולים, תחפושות לילדים קטנים, ילדים שמטפסים על סלעים, ילדים קשוחים … מי שלא יהיה! אנו נהיה כאן בשבילכם כדי להבטיח לכם ולמשפחתכם את החד המקורי והשמח ביותר!